Sziget Kosara Bevásárló-közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Tartós termékek

Cékla saláta 0.5kg

Vegyszer-,és műtrágya mentes céklábol készült saláta.  Cékla, cukor, kömény, só, bio ecet   Még nem Télálló!

1299 Ft / g
2598 Ft/kg

Céklapor 30g

Vegyszer-,műtrágya mentes céklából előállított céklapor.    Felhasználás:    Levesek, friss zöldségek pótlására. Kenyerek , tészták színezésére.  

849 Ft / csomag
28300 Ft/kg

Chili pehely maggal 30g

Összetevő: Chli paprika száritva  Felhasználás: ízlés szerint

550 Ft / csomag
18333.33 Ft/kg

Csalamádé (vitaminsaláta) 720 ml

Vitaminsaláta: friss, csalamádé jellegű savanyúság

1500 Ft / üveg
2083.33 Ft/l

Csalamádé 500g

Vegyszer-,műtrágya mentes zöldségekből készített csalamádé!  Nem tél álló.    Összetétel: káposzta, uborka, hagyma, sárgarépa, paprika, só cukor, bio ecet. 

1399 Ft / csomag
2798 Ft/kg

Dél Francia fűszer 30g

Dél Frncia fűszer 30g Összetevők: levendula, borsikafű, bazsalikom, majoranna, édeskömény, bérlevél, kakkukfű, édeskömény Felhsználás: frissen sültek, halak, tészták, sajtok, húsos ételek

649 Ft / csomag
21633.33 Ft/kg

Eperszörp 720 ml betétdíjas üvegben

+ 200 Ft betétdíj A termék környezettudatos, újrahasználható üvegben kerül átadásra, ezért a betétdíj plusz 200 Ft, melyet a termelő visszafizet az üveg visszahozásakor. Köszönjük, hogy környezettudatos vagy.

2000 Ft / üveg
2777.78 Ft/l
...

Erdei méz 1 kg

3400 Ft / üveg
3400 Ft/kg
...

Erdei méz 250 gr

900 Ft / üveg
3600 Ft/kg