Sziget Kosara Bevásárló-közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Tartós termékek

...

Hárs méz 250 gr

1000 Ft / üveg
4000 Ft/kg
...

Hárs méz 500 gr

1900 Ft / üveg
3800 Ft/kg

Hárs-selyemfű méz

Szigetmonostor külterületén készült vegyszermentes méz, 7,2 dl-s üvegben.

4000 Ft / üveg
5555.56 Ft/l

Házi eperlekvár 40 dkg

Hagyományos, nagymama receptje szerint cukorral készült eperlekvár. Tartósítószert nem tartalmaz.

1800 Ft / üveg
4500 Ft/kg

Házi sárgabaracklekvár 40 dkg

Hagyományos, nagymama receptje szerint cukorral készült sárgabaracklekvár. Tartósítószert nem tartalmaz.

1500 Ft / üveg
3750 Ft/kg

Kerti gyógynövények fűszere 30g

Kerti válógatott gyógynövények fűszere 30g Összetevők: vöröshagyma, fokhagyma, bazsalikom, kapor, petrezselyem, babérlevél, tárkony, oregánó Felhasználási javaslat: főzelékekbe, levesekbe, tésztákhoz, salátákhoz, húsos ételekhez

720 Ft / csomag
24000 Ft/kg

Krémes desszert

Francia krémes krémmel és málnazselével készült pohárkrém.  

1000 Ft / db
5000 Ft/kg

Lila lóbab

Vegyszermentes, műtrágya mentes  salátabab 

1990 Ft / csomag
3980 Ft/kg

Mák 0.5kg

Vegyszermentes, 2025ös termés Kézi szedésű étkezési mák.  A máknak magas a kalciumtartalma, sok E-, C-, és B-vitamin található meg benne. A máknak az immunrendszer támogatásában is nagy szerepe van.

1290 Ft / csomag
2580 Ft/kg

Mák 500g darált

Vegyszermentes darált mák 

1890 Ft1690 Ft / csomag
3380 Ft/kg

Mézkinyomó

Termékeinkkel áremelés előtt állunk, de most még az alacsonyabb áron kapható.

1200 Ft1000 Ft / csomag
1000 Ft/db