Sziget Kosara Bevásárló-közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Zöldség

Black beauty cukkini (zöld)

Vegyszer-, műtrágy mentessen termelt zöldség. Felhasználása sokoldalú, a leszedett termés méretétől függően.  Mérés után kpja meg a végleges árát!

650 Ft / kg
650 Ft/kg

Burgonya 1kg desiree

Vegyszer-, műtrágyamentessen termelt zöldség Felhasználása sokoldalú, a leszedett termés méretétől függően.  Mérés után kapja meg a végleges árát. 

650 Ft / kg
650 Ft/kg

Burgonya 5kg desiree

Vegyszermentes , műtrágya mentes burgonya piros héjú.  

3350 Ft / zsák
670 Ft/kg

Cékla

Vegyszer-, műtrágyamentessen termelt zöldség Felhasználása sokoldalú, a leszedett termés méretétől függően.   

490 Ft390 Ft / kg
390 Ft/kg

Édesburgonya 1kg

Saját termelésű , vegyszer és műtrágya mentes batáta. 

1590 Ft / csomag
1590 Ft/kg

Fodros kel

Vegyszer ,műtrágya mentes  fodroskel   csomag tartalmaz zöld és lila színűt

799 Ft / csomag
3995 Ft/kg

Fokhagyma 1kg

Műtrágya és vegyszer mentes fokhagyma.  Mérés után kapja a végleges árát.   

3200 Ft / db
3200 Ft/kg

Fokhagyma 25dkg kiszerelés

Vegyszermentes, műtrágya mentes  fokhagyma 250g kiszerelés 

890 Ft / csomag
3560 Ft/kg

Fokhagyma 500g

Vegyszermentes, műtrágya mentes fokhagyma 500g kiszerelés 

1680 Ft / csomag
3360 Ft/kg

Goldema cukkini (sárga)

Vegyszer-, műtrágy mentessen termelt zöldség. Felhasználása sokoldalú, a leszedett termés méretétől függően.  Mérés után kpja meg a végleges árát!

800 Ft / kg
800 Ft/kg

Gyalult tök 1kg + kapor

Gyalult vajtök+kapor 

1600 Ft / csomag
1600 Ft/kg

Kanadai sütőtök, vegyszermentes, kb. 1-1,8 kg/db

Vegyszermentes  műtrágya mentes  Végleges ár mérés után kerül számításra.    Átlagosan kb 1-1.8kg 1 darab , 790.-/kg

790 Ft / kg
790 Ft/kg