Sziget Kosara Bevásárló-közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Zöldség

Kápia 2kg

Vegyszer és műtrágya mentes kápia paprika Ideális kremekhez, tölteni, stb  

2600 Ft / csomag
1300 Ft/kg

Kapor

Vegyszer-, műtrágya mentes kapor

300 Ft / csomag
300 Ft/csomag

Karalábé

Vegyszermentes, műtrágya mentes zöld karalábé.

549 Ft / db
549 Ft/db

Koktel paradicsom 0.5kg

Vegyszermentes gazdasagból származó koktel paradicsom.  Zuccherino f1 

1500 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Kovászolni való uborka

Vegyszermentes uborka

950 Ft / kg
950 Ft/kg

Kövér porcsin

A kövér porcsint többek között az omega-3 zsírsav növényi forrásaként használják, e mellett pedig mind vitaminokban, mind pedig ásványi anyagokban gazdag. Mindemellett antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik. Vegyszer-, műtrágyamentes termesztés! Ajánlott recept:  1dbcukkini 2dbtojás 0.5tkmustár 1.5dlolívaolaj 2ektejföl só bors 3ekcitromlé 15szálkövér porcsin(elhagyható) 2gerezdfokhagyma 1csokorkapor 2dbpritamin paprika   A majonézes cukkinisalátához a cukkinit meghámozzuk és hosszú szálakra reszeljük. Forró, enyhén sós vízben 1-2 percig főzzük, majd leszűrjük. Egy tojást megfőzünk. A másik tojás sárgáját összekeverjük a mustárral és az olívaolajjal. Hozzáadjuk a tejfölt, megsózzuk, megborsozzuk és a citromlével ízesítjük. A kihűlt cukkinit kézzel kinyomkodjuk, összekeverjük a majonézzel és az apróra vágott főtt tojással. A kövér porcsinról leszedjük a leveleket és belekeverjük a majonézes cukkinibe a zúzott fokhagymával és az apróra vágott kaporral együtt. 1-2 órára hűtőszekrénybe tesszük, hogy az ízek összeérjenek. Félbevágott pritaminpaprikában, pirítóssal tálaljuk.    

1550 Ft / csomag
3100 Ft/kg

Lecsó csomag 7.5kg

Vegyszermentes-,műtrágya mentes termelésből.  5kg tv paprika 2 kg paradicsom 0.5kg vöröshagyma      Kép csak illusztráció!!!!!

5990 Ft / csomag
798.67 Ft/kg

Lestyán csokor

Vegyszer, műtrágyamentes lestyán. 

380 Ft / csomag
380 Ft/csomag

Leves Zöldseg csomag

Vegyszermentes, műtrágya mentes leves zöldseg csomag Tartalom:  Sárgarépa, fehérrépa, karalábé darab,  petrezselyem levél,   vöröshagyma, fodros kel levél  kb súly 1kg    Kép illusztráció 

1790 Ft / csomag
1790 Ft/csomag

Lila édesburgonya

Vegyszer és műtrágya mentes termelés.

1690 Ft / kg
1690 Ft/kg

Lila krumpli 1kg

Vegyszermentes termelés     

1100 Ft / csomag
1100 Ft/kg

Mángold

Frissen szedett Mangold vegyszer-, műtrágyamentes    

690 Ft / csomag
690 Ft/csomag